OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXV Niedziela Zwykła 23 września 2018

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, XXV Niedziela Zwykła 23 września 2018

  1. W tym tygodniu wspominamy w kalendarzu liturgicznym: w czwartek- św. Wincentego a Paulo, w piątek – św. Wacława, a w sobotę – św. archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  2. Stowarzyszenie Pomocników Mariańskich zaprasza dawnych członków i osoby zainteresowane apostolatem stowarzyszenia w przyszłą niedzielę na spotkanie, które rozpocznie Msza św. sprawowana o godz. 11.30.
  3. Nasz parafianin Kacper Pawlak w sobotę 13.X złoży w Górze Kalwarii śluby wieczyste. Organizujemy jednodniowy wyjazd na tę uroczystość przy grobie św. S. Papczyńskiego – zapisy w kancelarii i zakrystii.
  4. Przypominamy o Mszy św. Jubileuszowej 7.X o godz. 11.30, której będzie przewodniczył ks. Bp Jacek Jezierski. Po celebrze zapraszamy na wspólny poczęstunek. W tę niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 12.45. Jednocześnie zwracamy się z prośbą o dostarczenie ciast, dlatego osoby chętne prosimy o kontakt-zapisy w zakrystii bądź kancelarii.
  5. Parafialna Wspólnota Rodzin zaprasza na rekolekcje rodzinne w Głotowie w dniach 28-30.IX. Informacje i kontakt z liderami wspólnoty nr 793 199 737.
  6. W gablocie zostały zamieszczone stosowne informacje na temat budowy miejsc parkingowych i sposobu poparcia tej inicjatywy obywatelskiej. Gorąco zachęcam do zapoznania się z tymi informacjami.